Hair & Beuty Studio
+ 420 777 925 225  + 420 777 669 699
vasilikistudio@email.cz
Újezd 24, Malá Strana,  Praha 1 118 00
Kadeřnictví Kosmetika Make-up Masáže
Kadeřnictví V našem kadeřnickém salonu přinášíme svým klientkám služby na vysoké profesionální úrovni. Jsme připraveni splnit individuálně každé Vaše přání.Specializujeme se na nové techniky barvení, moderní střihy, prodlužování vlasů i komplexní péči pro namáhané vlasy. Práce je naším koníčkem a jsme připraveni s Vámi dosáhnout těch nejlepších výsledků!
Kosmetika Kosmetický salon se specializaje na ošetření všech typů pleti, včetně úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto používáme kosmetiku, která umožňuje ošetření jak velmi citlivé, tak i mastné a aknózní.Pro dosažení efektivních výsledků využíváme veškerý komfort moderních přístrojů.Zaměřujeme se také na prodlužovaní řas metodou řasa na řasu a na permanetní make-up dle nejnovějších trendů.
Manikúra Pedikúra Není žádným tajemstvím,že právě ruce nehty jsou důležitou součástí image žen,ale mužů.Ne každý však ví,jak správně o ně pečovat.Manikúra je kosmetické pěstění rukou,hlavně nehtů,ty jsou bez ohledu na věk,profesi vidět vždy a všude.Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou v podobě suché manikúry.
Permanentní make-up Je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, hustotu, intenzitu a asymetrii obočí. lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahradí líčení očí. Mít krásné rty, to je sen každé ženy. Permanentním make-upem upravíme velikost, tvar i probarvení a tím zlepšíme celkový výraz.
Make-up Každá příležitost si vyžaduje svoji úpravu, rozdíl mezi denním a večerním líčení je především v hlavě klientky, proto je nutné vše konzultovat, aby výsledek byl podle Vašich představ.
Masáže Masáž je osvědčenou formou terapie.  Pomáhá prokrvování organismu, uvolňuje ztuhlé svalstvo, zlepšuje svalovou činnost, metabolismus, očišťuje tělo od toxinů. Umožní Vám odstranit stres, napětí, nespavost, bolest hlavy, deprese. Pravidelné masáže mohou výrazně zlepšit Váš zdravotní a psychický stav, přinesou zaručené výsledky. Masáž je také relaxace a odpočinek.